Wolność – produkt dla młodych: debata

Dyskusja poświęcona będzie analizie młodego pokolenia (19-35 lat) w kontekście postaw i przekonań w sferze społeczno – politycznej. Jej celem będzie wypracowanie skutecznych form i metod komunikacji z młodymi ludźmi, tak aby pakiet wartości określanych jako liberalne znalazł szerszą reprezentację w podejmowanych przez nich aktywnościach, jak również aktywizował do działania – szczególnie w odniesieniu do decyzji wyborczych.

Mamy nadzieję, że wypracowane podczas spotkania wnioski pozwolą na bardziej efektywne formułowanie przekazów publicystycznych i marketingowych tworzonych przez organizacje związane z myślą wolnościową. Pośrednim celem jest integracja tych środowisk, a także wymiana doświadczeń pomiędzy nimi, sprzyjająca wzajemnej inspiracji.

W debacie wezmą udział: 📌 dr Magdalena Nowicka-Franczak – Zakład Badań Komunikacji Społecznej na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ, 📌 dr Paweł Kowalski – Pracownia Marketingu Politycznego na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych UŁ, 📌 Ola Matyska – pionierka edukacji wolnościowej, 📌 Piotr Błędowski – reScope Pracownia Badań Marketingowych, 📌 Filip Supeł – koordynator Młodzi Nowocześni łódzkie. Moderacja: 📌 Jacek W. Bartyzel – Kluby Liberalne 📌 Agnieszka Kożańska – Liberté!

Spotkania Klubów Liberalnych odbywają się od roku w wielu miastach Polski. W Łodzi dyskutowaliśmy już o wolności i religii, a także o konflikcie na ulicach miast rozgrywającym się między pieszymi, kierowcami i rowerzystami.

wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/1687190328014795/?notif_t=plan_user_invited&notif_id=1516961689637311

Komentarze

Opublikuj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>