MAM TAK SAMO

Dagmara Horab, Krystyna Daniela Jałkiewicz, Adriana Lisowska, Magdalena Moskwa, Dominika Sadowska

Poszukując wzajemnych podobieństw i zrozumienia, pięć łódzkich artystek przygotowało wspólną wystawę. Jest ona spotkaniem ukształtowanych osobowości artystycznych, wyrażających swoje intuicje i spostrzeżenia dotyczące ludzkiej świadomości, duchowości, zmagań z cielesnością oraz otaczającą materią.

Piątka artystek współpracowała wcześniej w ramach festiwalu OtwARTa Wystawa. Autorką projektu ekspozycji jest związana z festiwalem Magdalena Moskwa. To właśnie doświadczenia i znajomości zawarte przy okazji tego wydarzenia zaowocowały pomysłem na wspólną prezentację. Jak podkreślają artystki: „W przedstawianych przez nas pracach zawarty jest duży ładunek empatii i świadomość tego, że wszyscy mamy podobną naturę i zmagamy się z podobnymi problemami. Nawet bardzo osobiste doświadczenie może zyskać wymiar ponadosobisty w geście dzielenia się swoimi przemyśleniami i odczuciami”.

Otwarcie: 15.02.2013 godzina 19.00

Wystawa czynna: od poniedziałku do piątku w godzinach 14-18.00

Zaprasza: Stowarzyszenie Otwarta Wystawa i Szósta Dzielnica

Komentarze

Opublikuj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>