Łódzki detal – i czemu to ciekawe

Kto drażni kota na Struga? Kto pozwolił przykleić do ścian talerze? Jak to naprawdę było z tym Atlasem? Czy Kariatydy to kapłanki czy niewolnice? No i najważniejsze – gdzie jest ślimak?

To tylko część pytań, na które odpowiedź poznacie podczas spotkania „Łódzki detal – i czemu to ciekawe”, organizowanego przez entuzjastkę detalu architektonicznego, Marię Nowakowską, czyli Łódzki DETAL.

Podczas nieco-ponad-godzinnego spotkania będzie okazja, by poznać najciekawsze łódzkie detale, a także podsykutować o różnych architektonicznych delicjach i delikatesach naszego miasta.

Dla chętnych – będzie okazja do nabycia lub wpisania dedykacji do pierwszego w Polsce przewodnika po mieście szlakiem detali. Miastem tym jest oczywiście Łódź.

– wstęp wolny – wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1406369606053663/

Jesteście zainteresowani takim spotkaniem w swoim lokalu lub instytucji? Napiszcie: marianowakowskazlodzi@gmail.com lub przez Łódzki DETAL.

Komentarze

Opublikuj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>