J a z z p o s p o l i t a – koncert w ramach IW – 2017

Grywają w pełnych salach w Polsce i w Chinach, supportowali Bonobo, z sukcesami występowali m. in. na London Jazz Festival i Copenhagen Jazz Festival. W ciągu ośmiu lat działalności wydali sześć płyt i stali się jednym z najbardziej cenionych polskich zespołów.

Działając przez cały czas w niezmienionym czteroosobowym składzie – gitara, bas, klawisze, perkusja – Jazzpospolita wypracowała własne, rozpoznawalne brzmienie i zdobyła liczną grupę fanów. Siłę Jazzpo – jak często o grupie mówią fani – stanowią oryginalne kompozycje, sytuujące zespół na styku jazzu, post-rocka i elektroniki. Połączenie jazzowych harmonii, rockowych brzmień i klubowej dynamiki powoduje, że Jazzpospolita zjednuje sobie zwolenników z różnych pokoleń i kręgów. Zespół z powodzeniem występuje nie tylko na klubowych koncertach, ale też na dużych festiwalach jazzowych i popowo-rockowych (Open’er, Męskie Granie).

Stefan Nowakowski – bas Wojtek Oleksiak – bębny Michał Przerwa-Tetmajer – gitara Michał Załęski – klawisze

Uwaga! Możesz mieć wejściówkę na całe Igrzyska Wolności 2017 za zero złotych! W tym roku koszt uczestnictwa w naszym wydarzeniu to 500 PLN. Jednak mamy dla Was promocję i możliwość uzyskania darmowych wejściówek na wydarzenie. Igrzyska to wydarzenie edukacyjne, dlatego też chcemy, aby trafiło do jak największej liczby odbiorców. Jeśli: ► zarejestrujesz się na nasze wydarzenie online oraz dołączysz do społeczności Igrzysk na portalu Facebook oraz ► dołączysz do naszej akcji promocyjnej na jeden z trzech sposobów: ► udostępniając informację o wydarzeniu lub jego elemencie na swoim profilu na Facebooku, ► rozlepiając choć jeden plakat Igrzysk w miejscu publicznie dostępnym (zgodnie z obowiązującym prawem), ► zaskakując nas swoim autorskim, kreatywnym pomysłem na promocję wydarzenia, otrzymasz bilet na całe wydarzenie za 0 PLN

Szczegóły: http://igrzyskawolnosci.pl/dolacz-do-spolecznosci-igrzysk-wolnosci-zapisz-sie-i-odbierz-darmowa-wejsciowke/

Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Liberté!

Partnerzy wydarzenia: Urząd Miasta Łodzi, Open Society Foundations, Atlas Foundation, Fundacja Naumanna.

Partnerzy wspierający: Orange

Partnerzy merytoryczni: Politechnika Łódzka, 4liberty.eu, FOR, Fundacja im. B. Geremka, Res Publika, New Europe 100, Republikon Foundation, Lithuanian Free Market Institute, KOD Łódzkie, Instytut Badań Strukturalnych.

Matronat merytoryczny: Dziewuchy Dziewuchom

Partnerzy medialni: Gazeta Wyborcza, Radio TOK FM, Polityka

Partner regionalny: Marszałek Województwa Łódzkiego Miejsca: Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka, 6. Dzielnica

Ilość miejsc na koncercie jest ograniczona.

Wydarzenie na fb:

Komentarze

Opublikuj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>