Igrzyska Wolności 2016

Idea Igrzysk

Igrzyska Wolności to interdyscyplinarne, unikalne w skali kraju wydarzenie, którego zasadniczym celem jest kreowanie twórczej przestrzeni spotkania ludzi kultury, biznesu i życia publicznego różnych branż. Budujemy wiodące intelektualne wydarzenie o skali światowej. Igrzyska to spotkanie wybitnych światowych intelektualistów i dyskusja o najważniejszych wyzwaniach przed jakimi stoją społeczeństwa Zachodu w XXI wieku. Naszym celem jako organizatorów wydarzenia jest rozwijanie kapitału kulturowego mieszkańców Łodzi i województwa.

Edycja 2016 pt. „Zderzenie kultur” jest odpowiedzią na rosnący europejski (ale również polski) dylemat związany ze współistnieniem w jednej przestrzeni osób różnych wyznań i kultur, wyznających różne systemy wartości.

Jednym z ważnych wątków imprezy będzie dyskusja o relacjach zasad korporacyjnych i społeczeństwa obywatelskiego oraz zasad CSR we współczesnym świecie. Igrzyska Wolności jak co roku będą też spotkaniem tych, dla których wartości demokracji liberalnej, praw człowieka, społeczeństwa otwartego i praworządności są szczególnie ważne.

Formuła Igrzysk zakłada różnorodne formuły uczestnictwa w wydarzeniu od klasycznych wykładów, wystaw i koncertów po innowacyjne, nieszablonowe warsztaty, kameralne spotkania i okrągłe stoły. Szczegóły programowe będą opracowywane we współpracy z naszymi partnerami w ciągu nadchodzących miesięcy. Wydarzenie organizowane jest corocznie w pięknych przestrzeniach w centrum Łodzi wpisując się w strategie rewitalizacji miasta.

Więcej info >>

http://igrzyskawolnosci.pl/ oraz https://www.facebook.com/Igrzyska-Wolno%C5%9Bci-557936277656318/?fref=ts

Zapisz się na Igrzyska Wolności 2016!

Z dumą przypominamy, że rejestracja na tegoroczne Igrzyska Wolności jest już otwarta. By wziąć udział w wydarzeniach, wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny poniżej:

Formularz rejestracji na Igrzyska Wolności 2016

Do zobaczenia w Łodzi w październiku!

Osoby zainteresowane noclegiem prosimy o zgłoszenia na adres: fundacja@findustrial.pl

Koszt pojedynczego noclegu ze śniadaniem to 160 zł w hotelu w centrum Łodzi.

Liczba miejsc noclegowych jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Po otrzymaniu od nas potwierdzenia rezerwacji, prosimy o przelew na konto Fundacji Industrial: 37 1940 1076 3032 9838 0000 0000 w ciągu trzech dni. W przypadku nieotrzymania przelewu w terminie, rezerwacja zostanie anulowana.

Komentarze

Opublikuj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>